У білоруському КДБ посміялися над історією з FEMEN

У білоруському КДБ посміялися над історією з FEMEN

У КДБ і МВС Білорусі запевнили, що нічого не знають про знущання над українками / Фото: Euroradio

У МВС Білорусі навіть не збираються перевіряти інформацію про причетність співробітників до інциденту.

Міністерство внутрішніх справ Білорусі й КДБ країни не мають інформації про причетність своїх співробітників до знущань над 3 громадянками України-активістками жіночого руху FEMEN. Про це заявили прес-служб зазначених відомств.

Зокрема, начальник управління інформації й суспільних зв'язків МВС Білорусі Костянтин Шалькевич, заявив, що він в курсі ситуації зі зникненням активісток, але про те, що вони були затримані співробітниками МВС і КДБ, чує вперше.

"У мене немає інформації, що вони мають до цього відношення... якимось чином причетні до того, про що зараз пишуть в інтернеті", - зазначив Шалькевич.

Він додав, що не збирається перевіряти інформацію про причетність правоохоронних органів Білорусі до цього інциденту, оскільки не бачить підстав.

У свою чергу глава центру інформації й громадських зв'язків КДБ з Гомеля Світлана Крицина на питання жірналістів, чи відповідає дійсності інформація про те, що в Єльському районі Гомельської області правоохоронці познущалися над українками повідомила, що взагалі не чула про це.

"Ой, я взагалі перший раз про це чую... Навіть не уявляю, про що ви говорите", - заявила Крицина, після чого поспішно попрощалася й поклала трубку.

Нагадаємо, три активістки FEMEN, які зникли після проведення акції під будівлею КДБ Білорусі, 20 грудня вийшли на зв'язок і розповіли, що їх затримали співробітники КДБ, відвезли за 400 км від Мінська та протримали в лісі всю ніч, знущаючись над ними і погрожуючи вбивством.

Українки вже повернулися до Києва.

Читайте також:

Зниклі активістки FEMEN знайшлись у білоруській міліції

FEMENісток у Білорусі вивезли в ліс, роздягли, облили маслом і хотіли підпалити

FEMEN показали вусатого "бацьку" з грудьми (відео)

FEMENісток у Білорусі вивезли в ліс, роздягли, облили маслом і хотіли підпалити

FEMENісток у Білорусі вивезли в ліс, роздягли, облили маслом і хотіли підпалити

Повʼязані теми:

Наступна публікація