У Держдумі РФ чекають на об'єднання "ДНР" з "ЛНР"

Парламентарії з РФ готові допомагати терористам на Донбасі.

Російський депутат Сергій Миронов заявляє, що "ДНР" зможе існувати як "суверенна держава" і в процесі становлення, ймовірно, об'єднається з "ЛНР".

Про це він заявив в окупованому Донецьку, де у нього запланований виступ перед так званим "парламентом "ДНР" і зустріч з ватажком терористів Олександром Захарченком, передає РИА Новости.

"Впевнений, що "ДНР" бути, як суверенній, незалежній державі, і на якомусь етапі можна думати про об'єднання "ДНР" і "ЛНР". І мені хочеться побажати, щоб ця робота не переривалася на військові дії", — сказав Миронов під час прес-конференції.

Він також додав, що шанси на визнання Росією "республік" бойовиків - є. "Думаю, що могутнішим і послідовнішим буде будівництво державності в "ДНР" і "ЛНР", то майбутні перспективи взаємодії і визнання будуть кращими", — заявив російський депутат.

Він додав, що фракція "Справедлива Росія" готова всіляко сприяти терористам на окупованому Донбасі.

"Ми запросили колег з "ДНР" приїжджати в Москву, Ростов. Мої колеги готові сюди в Донецьк приїжджати. Як повістка – план законотворчої роботи," - сказав Миронов.

Миронов вважає, що Донецьк змінився в кращий бік, "покращав, став чистим, доглянутим". "Я звернув увагу на велику кількість машин, побачив багато відремонтованих будівель, а рік тому відчувалося, що в будь-який момент можуть початися обстріли", — заявив він.

Російський депутат привіз спеціальну програму для "міністерства освіти "ДНР", це сертифікат на право використання інтернет-ресурсу, де містяться всі програми з 1 до 11 класу на засадах федеральних освітніх стандартів РФ.

Раніше повідомлялося, що бойовики "ДНР" зайшли в "сіре" Комінтернове 22 грудня разом з бронетехнікою. У селищі стали шукати порожні будинки, а спостерігачів ОБСЄ на територію не пустили. Бойовики відразу вдалися до обшуків цивільного населення, а на переговори щодо звільнення села - відмовилися йти.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: