У EX.UA попросили не "ложити" сайт Януковича

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У EX.UA попросили не "ложити" сайт Януковича

У EX.UA відмовляють українців від атак на сайт Януковича / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Адміністрація закритого файлообмінника попросила українців не атакувати сайти держустанов.

Адміністрація ресурсу EX.UA закликала інтернет-користувачів, причетних до протиправних дій відносно сайтів органів влади, припинити ці протиправні дії.

"Шановні користувачі! Якщо ви дійсно підтримуєте нас і ставитеся з повагою до ресурсу, будь-ласка, поводьтеся адекватно і не піддавайтеся на різного роду агітації та провокації. Ми вважаємо, що живемо в правовій державі і, якщо закон і порядок головує на території Україні, всі питання повинні бути врегульовані виключно в правовому полі", - ідеться в повідомленні EX.UA на сторінці в Facebook.

Раніше прес-секретар Віктора Януковича Дарка Чепак також звернулася до інтернет-користувачів припинити атаки на сайт президента. 

"В соцмережах поширюються заклики приєднатися до атаки сайтів держустанов в ім'я підтримки "сайтів-файлообмінників", які не дотримуються захисту авторських прав. Чи розуміють ті люди, які атакують сайти, що вони роблять? Я підтримую право будь-якого громадянина на протести. Але, якщо ми будуємо цивілізоване суспільство, то свобода кулака одного громадянина обмежується носом іншого. Тому я звертаюся до вас, шановні панове, які атакують сайти: чи не могли би ви для свого протесту знайти якийсь інший майданчик, не обмежуючи право громадянина на доступ до інформації?", - наголосила Чепак.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація