Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ГПУ повідомили, що Каськів - "в сітях"

Про це у соцмережах написала прес-секретар правоохоронних органах.

Прес-секретар Генеральної прокуратури України Лариса Сарган натякнула у своєму Facebook, що екс-керівник Держагентства з питань залучення інвестиції Владислав Каськів був затриманий.

"Риба Каськів - в сітях. Зі свіжою газетою", - написала вона.

Водночас більше деталей Сарган не оприлюднила і зазначила, що з цього приводу відбудеться брифінг заступника генпрокурора Євгена Єніна.

Нагадаємо, раніше Каськів опублікував фото разом з поліцейським в Панамі, спростувавши інформацію про своє затримання. На світлині він тримає газету в руках.

Владислава Каськіва звинувачують у розкраданні державних коштів в 2012-2013 роках на суму 7,5 млн гривень за укладеним договором про надання фіктивних рекламних послуг з ТОВ "Глорія". Також розслідується ще кілька епізодів на значно більші суми розкрадань державних коштів.

Каськів був лідером партії "Пора", яка брала участь у Помаранчевій революції. З 23 грудня 2010 року до 15 березня 2014 року він був головою Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України. Крім того, Каськів запам'ятався завдяки скандалу з лижним інструктором з Іспанії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції