У ГПУ придумали, як наповнити її "новою кров'ю"

У Генпрокуратурі помізкують над гідною оплатою праці для прокурорів.

Заступник генпрокурора із реформи прокуратури Валентина Теличенко розповіла, що в результатів конкурсів, що відбулися, "нової крові" у прокуратурі не з'явилися.

Про це вона заявила в ефірі політичного ток-шоу "Право на владу" на 1+1.

"Повторних конкурсів ніхто проводити не буде - це не балалайка і не шарманка, щоб ми грали одне і теж", - наголосила відомий юрист.

Вона повідомила, що очікується поява сотень нових вакансій.

На її думку, очищення кадрового складу системи прокуратури повинно йти двома руслами: притягненням до кримінальної відповідальності, якщо є підстави це робити і звільненням із посад тих, хто не відповідає новим критеріям.

"Поява сотень нових вакансій вимагатиме проведення конкурсного заміщення цих вакансій. Це буде наша перша спроба використати нові підходи і до цих конкурсів, і до самого добору кадрів у систему прокуратури", - зауважила Теличенко.

"Скорочувати є кого і в генеральній прокуратурі, і в інших підрозділах системи прокуратури", - додала вона.

Заступник генпрокурора зауважила, що слід докласти чимало зусиль, щоб гармонізувати навантаження і зробити нормальним виконання своїх обов'язків прокурорами.

Також слід звернути увагу на оплату праці. Мовляв, якщо оплата праці не буде достойною, то не варто думати, що на посади претендуватимуть ті, хто може себе реалізувати і заробити в інших сферах.

Нагадаємо, що у Генпрокуратурі України запрацювала група внутрішньої безпеки по перевірці доброчесності прокурорів. Цю групу очолює Петро Шкутяк.

Наразі вже працює електронна скринька для скарг на недоброчесних прокурорів - Informator@gp.gov.ua.

У ГПУ закликали надсилати туди матеріали, які могли б слугувати доказовою базою для того, щоб звільнити таких прокурорів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: