Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У НАТО заговорили про прискорений вступ України – Полторак

Міністр запевняє, що стосунки держави з Альянсом еволюціонують у кращий бік.

У Північноатлантичному Альянсі відпрацьовується питання про прискорений вступ до нього України. Про це заявив міністр оборони Степан Полторак в інтерв’ю виданню Урядовий кур’єр.

"Уже понад чотири роки спостерігаю за настроями у штаб-квартирі НАТО щодо України. Спершу нас сприймали не надто серйозно. Згодом не розуміли, як це можна зробити, а вже під час останньої зустрічі у Брюсселі фактично всі казали про необхідність нашого прискореного вступу в НАТО", - розповів він.

ВідеоМіністр Полторак дав ексклюзивне інтерв'ю ТСН щодо АТО, воїнів та особистих проблем

Полторак зауважив, що Україна отримує допомогу від НАТО "за всіма напрямами". "Особливо це стало відчутно недавно — після акту відкритої агресії Росії", - додав він. Міністр також запевнив, що бойкот Угорщини не зупинив контактів між Україною і Альянсом, котрі перейшли у формат двосторонніх зустрічей. "Безумовно, обсяг завдань, які слід виконати на шляху до НАТО, значний. У найближчий рік потрібно завершити реформу Міноборони та органів військового управління. Це одна з найскладніших реформ — тут треба підходити дуже обережно, щоб не порушити управління військами", - наголосив Полторак. Водночас він запевнив, що ця та інші проблеми будуть вирішені. "У 2018 році ми наблизилися до мети в багатьох аспектах і продовжуватимемо цей поступ", - пообіцяв голова Міноборони.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко цього ж дня заявив, що українські військові зможуть діяти повністю за стандартами НАТО вже 2020 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції