У парламенті "дібрали" кандидатів у чоловіки для Надії Савченко

Колишня полонянка швидко стала жінкою номер один у Верховній Раді.

Надія Савченко порадила охочим позалицятися до неї чоловікам не марнувати часу. Зараз всю себе вона планує присвятити роботі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Звикати до нового робочого місця та оточення, зізналася льотчиця, їй нелегко. Тож нардеп Савченко просить українців бути поблажливими до її перших днів у Верховній Раді.

"Я зараз попала в дурдом, люди! Чесно, чесне слово. Я веду себе, можливо, трохи ше з села, як говорять. Я просто людина", - пояснила Савченко.

За два дні вона стала жінкою номер один в українському парламенті. Надія у Верховній Раді прикувала до себе увагу чоловіків та створила конкуренцію серед жінок.

ВідеоЯк сприймають Надію Савченко депутати

Стриманіша в одязі та у висловлюваннях. У середу на роботу Надія з'явилась у чорних штанях і сорочці. За плечима – рюкзак з українськими орнаментами. Її нову встигли оцінити колеги-чоловіки: тримають Надію за руку, пригощають жуйкою і роблять компліменти.

"Вона красива, молода", - каже Олег Ляшко.

Він уже жонатий – бідкається нардеп-козак Гаврилюк. А тому, каже, на Савченко не заглядається. "Для козаків нема некрасивих жінок. Усі жінки красиві, у кожної є своя родзинка", - твердить депутат.

Гідні Савченко чоловіки є, і вони – у Верховній Раді. В цьому запевняє одружений нардеп Вячеслав Константиновський. "Білецький, Ярош", - каже він.

"Я повернулася". Савченко в Раді розмовляла з Джемілєвим, співала гімн а капела й сиділа босоніж

Сама Савченко переконує, що сподіватися на її серце чоловікам – марно. "Знаєте, як колись сказала Єлизавета І, здається. Що я вийшла заміж за Англію. Так от, я вийшла заміж за Україну. На цьому крапка", - пояснила Надія.

На запитання про можливість чоловікам хоча б поборотися за серце героїні – відповідь категорична. "Немає жодного шансу. Абсолютно", - заявила Савченко.

Якщо чоловіки в парламенті Надією захоплюються, то жінки до неї – здебільшого придивляються.

Жодної конкуренції – лише захоплення Надією, запевняє Світлана Заліщук із Блоку Петра Порошенка. І додає, що їй образ Савченко, який дехто встиг покритикувати, подобається.

"Якщо подивитися на одяг в парламенті за багато останніх років – це завжди був кітч. Це завжди було якесь втілення мільйонів доларів в найкрутіші бренди, які існують в світі. Я особисто рада, що в нас з'являються люди в цьому парламенті, які так само вдягаються, які так само говорять. Які спроможні бути справжніми людьми просто", - пояснила нардеп.

Познайомитись із Савченко ближче наважуються не всі колеги. Зізнаються – чекають слушної нагоди і дають їй спокійно освоїтися на новому для неї робочому місці.

Як повідомлялося, в останній день весни Надія Савченко дебютувала в ролі народного депутатаДо парламенту вона прийшла першою. Свою нову роботу сприймає як служіння і відповідально намагається вникнути в усі нюанси. А загалом, каже, депутатство для неї – робота, як робота, треба тільки навчитись.

Кореспондент ТСН Тетяна Боковня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: