У ПАРЄ обрали заміну Аграмунту

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кіріакідіс підтримали 132 члени ПАРЄ. 

Новим президентом Парламентської Асамблеї Ради Європи  стала Стелла Кіріакідіс з Греції. 

Про це у Facebook повдіомила народний депутат, віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

Вона зазначила, що Кіріакідес підтримали 132 члени ПАРЄ. 

"З третього туру обрано президента ПАРЄ. Ним стала Стелла Кіріакідіс, яку в третьому турі підтримали 132 члени ПАРЄ.  Взяли участь в голосуванні 217 , 1 бюлетень зіпсований, 84 підтримали Зінгеріса, 132 за Кіріакідес. Її президентство буде найкоротшим - до січня 2018 року. Вона від групи ЕПП, але, по суті, виступила самовисуванкою, бо група ЕПП більшістю голосів підтримала Емануеля Зінгеріса. Але було порушено квотний принцип, вибори перетворилися не на формальність, а на реальне голосування", - розповіла вона. 

З третього туру, нарешті, обрано президента ПАРЄ. Ним стала Стелла Кіріакідес, яку в третьому турі підтримали 132 члени...

Опубліковано Iryna Gerashchenko 10 жовтня 2017 р.

Нагадаємо, канадальний президент ПАРЄ Педро Аграмунт добровільно подав у відставку. За словами Аграмунта, він ухвалив таке рішення "з особистих причин". 

Скандал довкола Аграмунта розгорнувся після повідомлення про його візит до Сирії. Він визнав, що зробив помилку, коли полетів російським літаком. Аграмунт заявляв, що росіяни його обманули і підставили, а також, що добровільно у відставку він не піде. 

ВідеоАграмунта у ПАРЄ злили свої ж проросійські лобісти – Волошин

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції