У ПР вважають, що лише Путін може довести державну зраду Тимошенко

Дата публікації
Перегляди
1432
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У ПР вважають, що лише Путін може довести державну зраду Тимошенко

Богословська упевнена, що Путін міг би довести державну зраду Тимошенко / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Нардеп Інна Богословська визнала, що отримати від російської сторони докази держзради Тимошенко, швидше за все, неможливо.

Державну зраду екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко під час укладання газових угод з Росією у січні 2009 року можна довести лише на базі прямих свідчень прем'єр-міністра РФ Володимира Путіна.

Про це заявила нарлеп від Парії регіонів Інна Богословська, яка очолювала Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з розслідування обставин підписання газових контрактів.

"Дійсно, є ознаки державної зради у діях Тимошенко. Але цей склад злочину дуже важко довести. Фактично, єдиним способом довести факт саме державної зради є отримання прямих свідчень від пана Путіна", - сказала Богословська.

При цьому вона зауважила, що газові переговори між Тимошенко і Путіним проводилися "виключно у таємному режимі, і жодного звіту щодо цих перемовин не було надано Україні".

Водночас народний депутат висловила думку, що отримати від російської сторони докази державної зради Тимошенко, швидше за все, буде неможливим.

Нагадаємо, раніше слідча комісія ВР не змогла довести факт державної зради Тимошенко. За словами Богословської, комісія встановила факт приховування Тимошенко від суспільства і влади "обставин, які мали прямий вплив на її поведінку під час переговорів". Проте визначити наявність або відсутність умислу в даному випадку повинні слідчі органи.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1432
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація