У Росії хочуть провчити Україну авіаударами

До жорстких дій закликають прокремлівські експерти і журналісти.

Російські ЗМІ продовжують лякати росіян міфічними диверсійними групами з України. Медіа смакують заяви одіозних діячів, як от керівника окупаційної адміністрації Криму Аксьонова, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Той заявив, що на вулицях будуть організовані спеціальні патрулі, які будуть виявляти терористів серед людей, які прибули з континентальної України. Аксьонов закликав до знищення всіх підозрюваних у такій діяльності.

Російське МЗС розповсюдило заяву, яка майже слово в слово повторює погрози президента РФ Володимира Путіна. У ній ідеться про те, що начебто Україна взялась до террору. Кремль обіцяє помститися за загибель двох російських військовослужбовців, тіла яких ніхто не бачив. Дипломати наголошують, що ніяких переговорів з представниками України у нормандському форматі не буде.

Симптоматично, що від переговорів по Донбасу Кремль ухиляється вже впродовж кількох останніх місяців. Прокремлівські експерти та ЗМІ вже закликали до авіаударів по українських військових об'єктах.

Кореспондент ТСН Роман Цимбалюк

В МЗС Росії заявили про відмову від переговорів з Україною в нормандському форматі

Кореспондент ТСН розповідає про ситуацію в Москві – місцеві ЗМІ продовжують лякати росіян українськими терористами. Аксьонов пообіцяв спеціальні патрулі для виявлення українських “диверсантів” у Криму.  МЗС Росії розповсюдило заяву, у якій наголошують -  ніяких переговорів з представниками України у нормандському форматі не буде.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: