У відомстві Лаврова почали писати "ЛНР" у лапках

До цього російське МЗС підносило угруповання як самопроголошену республіку.

Міністерство закордонних справ Росії вперше взяло назву угруповання "ЛНР" в лапки у своїй офіційній заяві.

В останній заяві про події в окупованому Криму і на сході України, опублікованій 11 серпня, відомство Сергія Лаврова пише:

"Нинішня ситуація із спробами вторгнення в Крим, замах на днях на голову "ЛНР" І. B. Плотницького, постійні обстріли на лінії зіткнення в Донбасі, дії за межею будь-яких законних рамок різних радикальних націоналістичних так званих "активістів" по всій території країни – це наочні показники нинішнього становища в сучасній Україні".

До цього органи державної влади Росії і російські ЗМІ писали "ЛНР" без лапок, підносячи угруповання як самопроголошену республіку, а її керівників – як офіційні особи, відзначають "Новини Донбасу".

ЛНР на сайте МИД РФ

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров обмовився, коли коментував замах на ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького. Глава російського Міністерства наплутав назви в абревіатурі "ЛНР". "Я кажу про керівника проголошеної Лаоської... О, Господи. "Луганської народно-демократичної республіки" пана Плотницького", - заявив він.

Слово "Луганська" Лаврову вдалося вимовити не з першого разу. У Мережі вже жартують над застереженням глави МЗС РФ і пишуть, що Лаос ще ніхто не ставив на коліна.

ВідеоЛаоська народна. Сергій Лавров сконфузився під час розповіді про ситуацію в "ЛНР"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: