Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Тернополі створили жіночий загін народної самооборони

Активістки стежитимуть за порядком в приміщенні облради.

У Тернополі створили жіночий підрозділ Загону народної самооборони. Сформувати його вирішили у зв'язку з тим, що до вже створеного раніше загону почало записуватися дуже багато жінок.

"Ми їм навіть тепер не даємо всієї інформації, дещо від них приховуємо, бо наші жінки одразу хочуть бути на передовій", - розповів один з активістів Штабу Віктор Мартинюк.

Жіночий загін, як і чоловічий, стежитиме за порядком в приміщенні облради і відповідатиме за медичну допомогу. Очолила підрозділ голова фракції ВО "Свобода" у Тернопільській облраді Марія Чашка, передає "УНІАН".

"Згадуючи історію військових дій повстанських років, пам'ятаємо, що Україна творила свою власну армію із добровольців, не з примусу. І відразу зголошувалися молоді жінки й дівчата, які залишали рідні домівки задля того, щоби служити загальноукраїнській справі. Те, що поряд із сильними та мужніми українцями на майданах всієї держави зараз багато українок різного віку, не дає впасти духом сильній половині людства. І якщо треба буде - ми готові перейти до рішучих дій", - заявила Чашка.

Нагадаємо, що 25 січня облрада створила Загін народної самооборони як орган облвиконкому, підпорядкований виконкому та голові облради. 29 січня Тернопільський окружний адміністративний суд заборонив загін, однак у Штабі національного спротиву наголосили, що рішення ще не набуло законної сили і буде оскаржене.

Раніше повідомлялося, що тернопільські активісти оприлюднили адреси і телефони місцевих беркутівців.

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції