Партія регіонів обирає свій "№1" - є шестеро кандидатів

Дата публікації
Перегляди
3981
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Партія регіонів обирає свій "№1" - є шестеро кандидатів

Регіонали формують список на вибори / Фото: pechersk-pr.org

Очолити список Партії регіонів на парламентських виборах може Юрій Бойко, але в нього є п'ятеро конкурентів.

В Адміністрації президента визначилися з переліком кандидатур на першу позицію у виборчому списку Партії регіонів на парламентських виборах.

У списку виявилося шість прізвищ. П'ятеро з кандидатів є членами уряду, а один - депутатом Верховної ради, пише "КоммерсантЪ-Україна" з посиланням на власні джерела.

Зокрема, на "№1" можуть претендувати - прем'єр-міністр і голова Партії регіонів Микола Азаров, перший віце-прем'єр Андрій Клюєв, віце-прем'єри Борис Колесніков та Сергій Тігіпко, міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко; глава парламентської фракції ПР Олександр Єфремов.

За даними джерел видання в АП, найбільше шансів очолити партійний список зараз має Юрій Бойко, який "контролює дві обласні партійні організації - Київську і Луганську" і вже "став своїм у партії".

"У кожної кандидатури є свої плюси і мінуси. Азаров - глава уряду, проте в суспільстві до нього досить негативне ставлення. Клюєв не дуже добре розмовляє українською. Участь Тігіпка залежить від злиття його партії ("Сильна Україна") з ПР, а цей процес поки загальмувався", - поділилося з газетою високопоставлене джерело в АП.

За його даними, хто б не став на чолі списку, виборчим штабом керуватиме Андрій Клюєв.

Втім, експерти вважають, що ім'я лідера списку ПР не стане вирішальним, оскільки у виборців Партія регіонів завжди буде асоціюватися з президентом Віктором Януковичем.

Віце-прем'єр Борис Колесніков, говорячи про вимоги, які висуваються в ПР до першого номера списку, відповів коротко: "Не так важливо, хто буде №1. Головне, він має забезпечити успіх".

Нагадаємо, наступні вибори до Верховної ради пройдуть у жовтні цього року. На виборах 2006 і 2007 років, коли партію очолив Віктор Янукович, ПР отримала на виборах відповідно 32,14% (185 мандатів) і 34,37% (175 мандатів) голосів виборців.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3981
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація