Київ стане в гігантському заторі: Хрещатик і дві станції метро перекриють

Київ стане в гігантському заторі: Хрещатик і дві станції метро перекриють

На початку літа Хрещатик стане пішохідною зоною / Фото: ukraine2012.gov.ua

Київська влада склала транспортну схему на час проведення Євро-2012: центр столиці стане пішохідним.

Під час Євро-2012 Київ зіткнеться з величезними заторами через масове закриття вулиць – центр більш ніж на місяць стане пішохідним. Планують перекривати і деякі станції метро: так, в день матчів не працюватимуть "Олімпійська" і "Палац спорту".

У КМДА склали транспортну схему на час чемпіонату. "Фан-зона на Хрещатику і Майдані з 25 травня до 1 липня буде тільки пішохідною", - розповів газеті "Сегодня" перший заступник начальника управління транспорту Іван Шпильовий.

В день матчів будуть закриті для проїзду вулиці Червоноармійська, Федорова, Барбюса, пров. Лабораторний, бул. Л. Українки, вул. Басейна та пл. Л. Толстого.

"Це буде так званий транспортний периметр, куди під час матчу зможуть заїхати лише гості, спецтехніка та місцеві жителі за пред'явленням паспорта. Між матчами цей периметр працює в звичайному режимі за винятком Хрещатика", - зазначив Шпильовий.

У дні матчів буде змінена і робота наземного громадського транспорту. "Деякі маршрути, які проходять через цю зону, розриваються на два. Деякі замінюватимуться автобусами, щоб можна було об'їхати", - повідомив чиновник.

Не пощастить і пасажирам метро. Наприклад, станції "Олімпійська" і "Палац спорту" закриватимуть в день футболу на добу для уникнення тисняв і різних НП, можливо, така ж доля спіткає станції "Майдан Незалежності", "Хрещатик" і "Театральну".

Весь бул. Л. Українки в КМДА збираються під паркування автобусів УЄФА. Також для організованих груп уболівальників будуть паркінги біля Кловського спуску і вул. Горького.

"Людей, які прилітають до "Борисполя", вивозитимуть спецавтобуси до ст. м. "Бориспільська". Звідти вони потрапляють на найближчі до стадіону ст. м. "Кловська", "Палац України", адже інші станції будуть закриті. Пішки вони вже йдуть до стадіону", - розповідає схему Шпильовий.

Схема проїзду на Євро-2012 / Фото: Сегодня

Повʼязані теми:

Наступна публікація