Україна та ще три країни подовжили санкції проти Росії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Обмеження подовжили до 15 березня 2020 року.

Україна, Чорногорія, Албанія та Норвегія слідом за Євросоюзом подовжили на півроку індивідуальні санкції щодо 170 фізичних та 44 юридичних осіб Росії і представників самопроголошених "ЛДНР".

Про це йдеться в заяві глави дипломатії ЄС Федеріки Могеріні, оприлюдненій у понеділок, 4 листопада.

"Країни-кандидати [на вступ до ЄС] Чорногорія та Албанія, країна-член Європейської економічної зони Норвегія, а також Україна приєднуються до цього рішення [Євросоюзу]. Вони забезпечать відповідність національної політики цим рішенням. Євросоюз бере до відома це зобов'язання і вітає його", - йдеться у тексті.

Відео Євросоюз подовжив санкції проти Росії ще на шість місяців

Обмежувальні заходи будуть діяти проти осіб і компаній, які підривають українську територіальну цілісність, загрожують суверенітету та незалежності України. Загалом, йдеться про 170 людей та 44 компанії. А це і заморожені активи  і обмеження поїздок за кордон.  

Євросоюз подовжив санкції проти Росії ще на шість місяців

Нагадаємо, 12 вересня Рада Європейського Союзу погодила подовження обмежувальних заходів проти Росії через дії, що підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України ще на пів року до 15 березня 2020 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції