Українська діаспора може вплинути на результат виборів у США - Чалий

Наприклад, йдеться про Огайо, українців - понад 60 тисяч.

Українська громада Сполучених Штатів, яка нараховує понад 1,5 млн людей, разом з іншими вихідцями зі Східної Європи, здатні суттєво вплинути на картину президентських виборів, які відбудуться у США.

Про це заявив посол України в США Валерій Чалий, - пише Укрінформ.

Він підкреслив, що цей вплив критично важливий для кандидатів, оскільки боротьба відбувається в тих штатах, де не спостерігається чіткої перемоги одного чи іншого політика. "Саме в цих штатах є велика українська діаспора", - констатував він.

Посол уточнив, що йдеться про Огайо, "де закордонних українців понад 60 тисяч, і активно діють українські організації"; про Пенсильванію, "де дуже важлива ситуація, але є перевага одного з кандидатів (Клінтон – ред.)"; про Флориду, "де попередній результат багато в чому засвідчить тенденцію і можливий підсумок по виборах загалом". Крім того, українська громада зосереджена на західному узбережжі, зокрема, в штатах Каліфорнія, Орегон та Вашингтон. Серйозна боротьба вестиметься в штатах Нью-Джерсі і Нью-Йорк, де представлено багато вихідців зі Східної Європи.

"Традиційно діаспора голосувала за республіканців, а зараз у них почались роздуми з приводу кандидата від Республіканської партії", - сказав Чалий. Він підкреслив, що ситуація на останньому етапі виборів може розвиватися абсолютно непередбачено, назвавши боротьбу "дуже напруженою".

Нагадаємо, що раніше кандидат у президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон звинуватила свого суперника-республіканця Дональда Трампа в здатності від образи почати "справжню війну".

ВідеоУ США відстежили зв’язок Альфа-банку з одіозним Трампом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: