Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна перегляне всі договори з Росією - Клімкін

За словами глави МЗС вже є план як це зробити.

Україна поступово перегляне всю договірну базу з Російською Федерацією. Наступним кроком буде перегляд договору про Азовське море.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін у коментарі журналістам після засідання Євроатлантичного форуму в Києві.

Глава МЗС анонсував, що одним з наступних кроків стане припинення договору про статус Азовського моря як внутрішнього моря України та Росії. За словами міністра, його дію обов'язково припинять та переглядатимуть інші договори між країнами. Проте, не повідомив коли це станеться.

"Те, що договірно-правова база наших відносин з Росією буде поступово повністю перероблена – це абсолютний факт. У кожного договору з РФ є пункт про процедуру припинення його дії, і у нас є внутрішній план, як і коли ми будемо це робити. Але якщо ми цей план оголосимо вже зараз, то Росія використає це проти нас у судових процесах", - сказав Клімкін.

Щодо договору про дружбу та співпрацю з РФ, то міністр пояснив, що його дію раніше не припиняли свідомо, через процеси у міжнародних судах.

"Ми не зупиняли дію цього договору лише через те, що він на нас працював в усіх міжнародних судових процесах, починаючи від Стокгольмського арбітражу і до так званої "трьошки Януковича", - пояснив він.

Нагадаємо, що 17 вересня президент України Петро Порошенко підписав указ, який припиняє дію договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та РФ. Цьому передувало доручення від президента Міністерству закордонних справ підготувати необхідний пакет документів для розірвання договору. А коли документи були підготовленні, пропозицію підтримали на засіданні РНБО.

ВідеоУкраїнські бойові кораблі потрапили в Азовське море під носом у росіян

"Мета Росії - окупувати Азовське море", - заявив Президент Порошенко для The Washington Post. У Москви є цілий план, як це зробити. Інакше не пояснити відверту морську провокацію, свідком якої став журналіст ТСН.Тижня. Екіпаж російського бойового катера, - заявивши на міжнародній радіохвилі, що виконує спеціальне завдання, - пішов на таран українського бойового корабля.

Українські бойові кораблі потрапили в Азовське море під носом у росіян

Залиште свій коментар

Вибір редакції