В опозиції не вважають блокування Ради проблемою для виступу Фюле

Дата публікації
В опозиції не вважають блокування Ради проблемою для виступу Фюле

Штефана Фюле чекають у Раді / AFP

Єврокомісара чекають в парламенті.

Представники опозиції заявили, що у Верховній Раді немає ніяких перешкод для виступу в українському парламенті єврокомісара з питань розширення і європейської політики сусідства ЄС Штефана Фюле.

"Які перешкоди, щоб не виступити? Він може спокійно підійти до трибуни і виступити", - заявив УДАРівець Віталій Ковальчук.

Він підкреслив, що виступ Фюле поза рамками проведення сесії.

У свою чергу Віталій Кличко повідомив, що опозиція зустрінеться і пообідає із Фюле.

"Єврокомісар Фюле сьогодні прибуває до України. У нас передбачена зустріч, передбачений спільний обід. Я впевнений, що на цій зустрічі ми будемо говорити про ситуацію в парламенті, будемо говорити про ці вимоги і про пропозиції для того, щоб робота парламенту відповідала європейським стандартам", - повідомив Кличко.

СПЕЦТЕМА: Війна за кнопку. Робота Ради заблокована через "сенсорний палець Яценюка"

Нагадаємо, що сьогодні, 7 лютого, єврокомісар повинен виступити зі зверненням перед групою членів парламенту, до якої увійдуть лідери комітетів і члени трьох комітетів (у зовнішніх справах, європейської інтеграції, оборони і безпеки).

Як повідомлялося раніше, більшість у ВР запропонувала опозиції меморандум і систему "Рада-4".

Опозиційні фракції Верховної ради заявили про надходження на їхню адресу пропозиції з боку парламентської більшості підписати меморандум про взаєморозуміння і запровадити систему для голосування "Рада-4".

Наступна публікація