Від Барселони до Тибету: де відпочивали українські депутати влітку

Народні обранці переважно обирали інші країни для релаксу.

Українські депутати після двох місяців відпустки скаржаться, що не встигли відпочити. При цьому чимало з народних обранців для релаксації обрали зовсім не українські курорти, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Одним із винятків є нардеп Гончаренко, котрий прийшов без засмаги та навіть цьому дивувався. "Я ж ходив-ходив, ще в неділю намагався засмагнути, останню хвилину вхопити", - каже він. І додає, що відпочивав в Одесі, але на її пляжах жодного зі своїх колег не зустрів. Де вони були – кажуть самі парламентарі. Шкрум зізнається, що на кілька днів їздила в Рим, а Балога – що був у Тибеті. "Узяв висоту біля шести тисяч. Днів двадцять", - конкретизує він.

ВідеоОдеса, Батумі та Барселона: депутати розповіли, де відпочивали на літніх канікулах

Нардеп Добродомов каже, що відпочивав у Барселоні. "На жаль, коли там був теракт", - зізнався він. Дубневич виїхав у протилежному напрямку – до Батумі, де оселився в готелі "Хілтон". За його словами, на відпочинок було витрачено 4 тисячі доларів. Більше пішло в нардепа Третьякова, який побував на Кіпрі, в Італії та Франції. "Піца, паста була, а от у фонтані не цілувалися. Поїсти я люблю", - зізнався депутат і додав, що Париж сподобався його дітям, які вивчають французьку мову.

Чумак відпочивав на екскурсіях по Тбілісі, Батумі та інших грузинських містах. Рибалка провів відпустку в Італії та французьких Каннах. Усі нардепи зізнаються, що відпочили добре, однак не відмовилися б від продовження своїх канікул. Попри це, їм довелося вийти на роботу і вже в перший день проголосувати реформу освіти.

Кореспондент ТСН Дар'я Счастлива

Залиште свій коментар