Викидають своїх в утиль. Геращенко пожалілась, що РФ ігнорує запити на обмін полоненими

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Українських політв'язнів політик пропонує обміняти на 23 росіян.

Російські відомства перекидають одне на одне відповідальність за долю засуджених чи затриманих в Україні росіян та ігнорують заклики до обміну полоненими.

Про це написала у Facebook перший заступник глави ВР та представник України в гуманітарній підгрупі тристоронньої контактної групи щодо ситуації в Донбасі Ірина Геращенко.

За словами політика, РФ не потрібні свої ж громадяни.

"Схоже, в Москві Чемпіонат з футболу розпочався завчасно. Одне відомство відфутболює до іншого, один чиновник до другого питання про 23 росіян, засуджених чи затриманих в Україні за тероризм, участь у війні і шпигунство. Футбол "по-русски" - це відфутболювати своїх громадян, викидати їх в утиль як здуті і використані, вже не потрібні м’ячі", - йдеться у пості Геращенко.

Схоже, в Москві чемпіонат з футболу розпочався довчасно. Одне відомство відфутболює до іншого, один чиновник до другого...

Опубліковано Iryna Gerashchenko 6 червня 2018 р.

За її словами, представник РФ у тристоронній контактній групі Борис Гризлов наголосив, що доля 23 засуджених росіян – "не тема Мінських переговорів". Натомість речник президента РФ Дмитро Пєсков сказав, що це "предмет роботи спеціальної групи". Заступник міністра Збройних сил РФ, своєю чергою, говорить, що Україна "ніяких пропозицій не надавала".

Геращенко наголосила, що вкотре надіслала представникам РФ у мінських групах листа з проханням надати Україні офіційну відповідь щодо можливості передачі 23 росіян в обмін на українців-політв‘язнів Кремля та продублювати цей лист МЗС України.

"Цікаво, як вони ще й ці листи будуть футболити і коли дадуть відповідь? Ми своїх не кидаємо. Росія своїх футболить. В цьому і різниця, в цьому і проблема", - підсумувала перший віце-спікер.

Як повідомлялося раніше, нещодавно представник РФ у тристоронній контактній групі з урегулювання конфлікту на Донбасі Борис Гризлов заявив про те, що невдовзі має відбутися черговий великий обмін полоненими. Він наголошував, що обмін буде покроковим і за списками і про формулу "всіх на всіх" не йдеться. Обміну не відбулося. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції