Військову частину в Євпаторії штурмує російський спецназ

Окупанти вимагають в українців здатись і залишити територію частини, проте ракетники не здаються.

Ситуація у Криму залишається дуже напруженою. Так, зараз українську зенітно-ракетну частину "А-4519" у Євпаторії штурмує російський спецзагін, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Загін складається з кількасот нападників, яким допомагають місцеві радикали. Стрілянини поки що немає. Солдати як можуть стримують натиск живим щитом.

Окупанти вимагають в українців здатись і залишити територію частини. Проте ракетники не здаються.

Зазначимо, що у понеділок, 3 березня, цю саму російську штурмову бригаду бачили у Бельбеку. Вона гастролює Кримом, намагаючись тероризувати українських військовиків.

В Євпаторії російський спецназ штурмує зенітно-ракетну частину А 4519

Нападникам допомагають місцеві радикали. Солдати стримують натиск живим щитом. 

"Російське керівництво прислало сюди особовий склад на 11 автобусах, щоб вони зайняли наші місця. Ми їх виштовхали живим щитом. Після цього прибув спецназ. Виставили ультиматум, щоб ми здали зброю і здалися самі. Поки що тримаємо натиск. Ми беззбройні. Браму не даємо відкрити на КПП. Їм допомагають радикально налаштовані проросійські елементи. З Руського руху. І найцікавіше: наш розформований "Беркут". Вони на стороні росіян тут виступають", - розповів майор військової частини Микола Лук'янчук.

Як повідомлялося раніше, військові у наднапруженому Криму вірні українському народу і не планують здаватися ворогу. Єдиний зрадник - Денис Березовський, колишній командувач ВМС України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: