Я нікого не кришую і готовий до відставки – Гройсман

Я нікого не кришую і готовий до відставки – Гройсман

В ефірі "Право на владу" прем'єр зробив гучну політичну заяву.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман запропонував депутатам Верховної Ради розглянути питання про довіру чи недовіру до його уряду. Відповідну заяву він зробив у прямому ефірі телеканалу "1+1" у програмі "Право на владу".

"Я нікого не кришую", - заявив він у відповідь на слова присутньої журналістки. "Я не боюся звіту в парламенті", - спростував він твердження в тому, що уникає зустрічі з депутатами через острах втратити посаду. "Коли був рік, я вийшов, 14 квітня, прозвітував", - наголосив глава Кабміну і додав, що те саме роблять у профільних комітетах його міністри.

Я нікого не кришую – Гройсман

Я нікого не кришую – Гройсман

Крім того, Гройсман запропонував Раді розглянути питання про довіру до уряду вже наступного тижня. "Я пропоную наступного тижня внести резолюцію", - заявив прем'єр. Він твердить, що повідомлення про змушування посадовців звільнятися з посад та його сприяння при призначенні на них не відповідають дійсності. "Я нікого не лобіюю призначати, не змушую писати заяви", - сказав посадовець.

Як відомо, питання про недовіру Кабміну в разі схвалення Радою є підставою для відставки прем'єр-міністра та всього складу уряду.

Повʼязані теми:

Наступна публікація