Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Яценюк назвав пріоритети уряду на 2016 рік

Прем'єр-міністр виступив зі зверненням до народу.

У 2016 році основні пріоритети роботи уряду Арсенія Яценюка – нові робочі місця, нові ринки збуту, нова освіта і медицина, нова інфраструктура, чесна приватизація, подальше спрощення надання адмінпослуг.

Про це Яценюк заявив у своєму зверненні в неділю, 24 січня.

Голова уряду зазначив, що в Україні буде продовжуватися податкова реформа, політика дерегуляції економіки та її демонополізації. Це, на його думку, допоможе створити нові робочі місця.

"Останні податкові зміни були зроблені назустріч вимогам національного бізнесу. У відповідь очікуємо взаємної підтримки підприємців задля очищення національного організму від корупції і несплати податків", - сказав Яценюк.

Також уряд провадитиме політику, спрямовану на відкриття нових ринків збуту української продукції. За словами Яценюка, Кабмін зосередить сили для отримання всіх можливих переваг, які відкриває угода про зону вільної торгівлі з Європейським Союзом. Також прем'єр обіцяє за допомогою спеціальних торговельних місій за кордоном підтримати український експорт.

Пілотним проектом 2016 року стане створення нових регіональних шкіл та лікарень, які будуть пов'язані з появою об'єднаних територіальних громад. Яценюк впевнений, що децентралізація, окрім нових фінансових та владних можливостей, відкриє для людей якісні стандарти освіти та охорони здоров'я.

"Ми продовжимо будувати дороги, розвивати прикордонну інфраструктуру, модернізовувати залізницю та допомагати, щоб український громадянин мав вільні і комфортні можливості для руху в країні та в рамках Європейського Союзу", - наголосив він.

Також Яценюк називає одним з пріоритетів діяльності уряду проведення чесної приватизації. Він нагадав, що Верховна Рада України 11 разів провалювала голосування за новий закон про приватизацію, "який здатний залучити мільярдні інвестиції та забезпечити чесні правила для продажу державних компаній". Яценюк закликав парламентарів дати можливість провести прозору приватизацію.

Також Кабмін має намір продовжити роботу над спрощенням адміністративних послуг в країні. За словами Яценюка, основна увага буде зосереджена на реформі Державної фіскальної служби.

"Кілька українських митниць перейде в управління провідних іноземних компаній як надзвичайний спосіб для протидії корупції і зловживань", - заявив прем'єр.

Нагадаємо, раніше Яценюк відзвітував про діяльність свого уряду за 2015 рік. Глава уряду у якості досягнення відзначає відновлення українських Збройних Сил, які "не дали дійти російській армії до Києва". Яценюк також зазначив, що Україна уникла дефолту, золотовалютні резерви країни зросли з 6 до 13 мільярдів доларів, а на рахунках у Державному казначействі є 95 мільярдів гривень.

 
Звернення Прем'єр-міністра України

Настав час, щоб український народ сказав своє слово – якою повинна бути нова українська Конституція у новій європейській Україні. Ніхто, крім народу України, не має права визначати, яким буде Основний закон. Референдум щодо Конституції і є прямим народовладдям у вільній та демократичній країні, за яку ми боролися два роки тому на Майдані і зараз захищаємо зі зброєю в руках. Нова Конституція – це новий суспільний договір. Договір між громадянами і владою, яку вони обрали. Договір про розподіл прав і відповідальності всередині самої влади – між Президентом, Урядом та Парламентом. Договір про взаємини між центром і регіонами. Договір про створення нового чесного і справедливого суду, а не перепризначення чинного. Договір про чітку геополітичну мету України – стати членом Євросоюзу та НАТО.

Опубліковано Арсенієм Яценюком 24 січня 2016 р.

Залиште свій коментар

Вибір редакції