Янукович і Азаров мають громадянство РФ - Transparency International

Експерти називають чотири місця, де може перебувати колишній президент. 

Організація Transparency International (TI) провела розслідування щодо можливого місцеперебування та громадянства екс-президента Віктора Януковича та екс-прем'єра Миколи Азарова на основі публікацій у ЗМІ та зробило висновки, що вони мають російські паспорти.

Експертами вивчалися публікації, які з'являлися протягом останніх двох років.

"Багато фактів вказують, що Янукович і Азаров отримали російське громадянство і зараз перебувають під захистом держави. Один з важливих висновків доповіді - поступове зняття санкцій із родичів і представників оточення Януковича і Азарова дозволяє їм продавати приналежну їм велику власність, придбану, імовірно, на доходи від корупційної діяльності", - йдеться у тексті.

Зокрема, у висновках вказано, що найбільш вірогідно Янукович перебуває у Сочі чи Ростові

"Представлені відомості вказують на два найімовірніших варіанти: Сочі, де проживають багато представників найближчого оточення Януковича, і Ростов-на-Дону, звідки опальний український політик неодноразово публічно висловлювався стосовно того, що відбувається в Україні", - йдеться у тексті.

Також в організації наголосили, що не можна виключати варіантів, що утікач перебуває в окупованому Криму чи у своїй підмосковній резиденції. Цілком можливо, що Янукович періодично буває у всіх вказаних чотирьох місцях, користуючись заступництвом влади РФ.

Щодо Азарова, то він відкрито проживає в Підмосков'ї та справно з'являється на всіх провідних телеканалах Росії і дає інтерв'ю закордонним ЗМІ.

"Численні факти вказують, що Янукович і Азаров отримали російське громадянство і перебувають під захистом держави. В будь-який момент Азаров готовий повернутися в українську політику, хоча йому тоді доведеться відмовитися від російського паспорта", - додають в організації.

Нагадаємо, раніше журналісти ТСН розшукали будинок утікача Віктора Януковича в Ростові-на-Дону. Він розташований у закритому котеджному містечку та перебуває під державною охороною. Сусідами розшукуваного українця є полковник ФСБ, заможні бізнесмени, радник губернатора і мер одного з російських міст

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: