Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Янукович назвав свою найголовнішу помилку

Вигнанець шкодує, що не застосував військ під час Майдану.

На прес-конференції в російському Ростові-на-Дону позбавлений усіх державних статусів утікач Віктор Янукович назвав свою набільшу помилку часів Революції Гідності.

Відповідаючи на запитання української журналістки про те, як він міг допустити з суворо вибудуваною вертикаллю влади кровопролиття в лічених метрах від Адміністрації президента, розшукуваний за злочини екс-посадовець сказав, що визнає за собою помилки.

Однак найвагомішим своїм упущенням він вважає не масове вбивство людей у центрі Києва, а нестачу сміливості застосувати для розгону Євромайдану армію. "Найголовніша помилка – не зміг підписати наказ про введення військ і оголошення військового стану в Україні", - заявив Янукович. Попри загибель Небесної Сотні, він упевнений, що його сумління чисте. "Я не пішов на кровопролиття", - наголосив колишній господар АП.

Раніше Янукович назвав причину відокремлення Донбасу від України"Я неодноразово говорив свою точку зору. Я від початку був проти, щоб порушувалась територіальна цілісність України. Відокремлення Донбасу від України - емоційний порив людей, які відреагували на події в Києві", - наголосив утікач.

Відео Поліція та ОМОН з собаками: навколо суду в Ростові посилені заходи безпеки

Залиште свій коментар

Вибір редакції