Єрмак призначив Арестовича своїм позаштатним радником

Єрмак призначив Арестовича своїм позаштатним радником

Фото: УНІАН

Основним завданням Арестовича як радника буде протидія поширенню дезінформації.

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак призначив спікера делегації України у Тристоронній контактній групі (ТКГ) Олексія Арестовича своїм позаштатним радником з питань стратегічних комунікацій у сфері нацбезпеки та оборони.

Про це йдеться на сайті Офісу президента. 

Представляючи Олексія Арестовича на зустрічі з керівниками профільних відомств, Андрій Єрмак зазначив, що сьогодні в українському інформаційному просторі тиражується багато фейків, викривленої інформації та необґрунтованих звинувачень, на які потрібно вчасно та якісно реагувати.

"Завдання пана Арестовича – надати вичерпну відповідь, щоб протидіяти поширенню дезінформації або образ. Ми – єдина команда, яка спільними зусиллями захищає нашу країну", – наголосив він. Ще одним завданням Арестовича буде узгодження позицій профільних відомств і напрацювання "єдиного голосу".

Нагадаємо, 28 жовтня військового оглядача та блогера Олексія Арестовича призначили радником з інформаційної політики українській делегації Тристоронньої контактної групи у Мінську з мирного врегулювання ситуації у Донецькій та Луганській областях.

Чи вигідно Україні повертати Донбас

Чи вигідно Україні повертати Донбас

Повʼязані теми:

Наступна публікація