Європейським гостям Луценко здався хворим, але бадьорим

Дата публікації
Перегляди
1272
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Європейським гостям Луценко здався хворим, але бадьорим

Луценка відвідали гості з Європи / Фото: AFP

Луценко пожартував з представниками ПАРЄ про "готельний номер" і попросив нових лікарів.

Співдоповідачі Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), які відвідали екс-главу МВС Юрія Луценка в СІЗО, зауважили його бадьорий настрій.

"У нас залишилося відчуття, що він перебуває в бадьорому настрої", - розповіла співдоповідач моніторингового комітету ПАРЄ Марієтта де Пурбе-Лундін.

Разом з тим її турбує стан здоров'я Луценко. На зустрічі екс-міністр передав своє бажання, щоб його обстежили лікарі, яких вибере він сам. В першу чергу для того, щоб підтвердити поставлені раніше діагнози, зазначила Марієтта де Пурбе-Лундін.

"Приємно зазначити, що два дні тому Юрія Луценко перевели в іншу камеру зі значно кращими умовами, яку він, жартуючи, назвав" готельним номером", - наголосила співдоповідач ПАРЄ.

І зазначила, що вони поцікавилися у представників установи про те, чи залишиться Луценко в цій камері і далі, але відповісти їм не змогли.

Водночас, Луценко не скаржився на дії адміністрації СІЗО і "будь-яких звинувачень з його боку з цього приводу не звучало".

За словами співдоповідачки ПАРЄ, Луценко з нетерпінням чекає засідання Європейського суду з прав людини, яке має пройти 17 квітня по приводу незаконності його арешту.

"Він сподівається, що суд вирішить це питання на його користь і підтвердить незаконність його арешту. І у випадку, якщо українська влада сприймуть цю позицію, він виявиться знову на свободі", - сказала вона.

Представники ПАРЄ навідали Юрія Луценка у Лук'янівському СІЗО

Представники ПАРЄ навідали Юрія Луценка у Лук'янівському СІЗО

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1272
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація