З Євромайдану колона людей рушила пікетувати ЦВК через "проблемні" вибори

Дата публікації
Перегляди
3034
Поділитись:
WhatsApp
Viber
З Євромайдану колона людей рушила пікетувати ЦВК через "проблемні" вибори

Євромайданівці пішли пікетувати ЦВК

Тривалість акції залежить від реакції членів ЦВК на вимоги мітингувальників.

Ввечері у понеділок, 16 грудня, з Євромайдану в напрямку Центрвиборчкому вирушила досить велика колона мітингувальників, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Люди планують влаштувати під будівлею ЦВК мітинг через багаточисельні порушення на довиборах у Раду в неділю, 15 грудня, про які їм вчора постійно доповідали опозиційні депутати.

На часі пікетувальники ще не знають, наскільки тривалою буде їхня акція. Вони кажуть, що все залежатиме від реакції членів ЦВК на вимоги мітингувальників.

"Фальсифікація була влаштована методом підкупу людей, заздалегідь, методом шантажу, тиску. ЦВК не мусить визнавати результати виборів", - заявив один із учасників акції.

На самому Євромайдані на часі все спокійно. Традиційно людей під вечір побільшало, оскільки сюди після роботи підтягуються кияни.

Як повідомлялося раніше, довибори на "проблемних" округах відзначилися підкупами, клонами і штовханиною з "титушками". Так, наприклад, голос за Пилипишина коштував від 200 до 400 грн, а Поплавський наймав на роботу агітаторів за 200 грн.

Кореспондент ТСН Нелі Ковальська

Вечір на Євромайдані проходить без ексцесів

Вечір на Євромайдані проходить без ексцесів
Наступна публікація