Затриманий російський шпигун ховав на спині два кинджали

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber

На сайті СБУ вже оприлюднили інформацію затриманого та відкрили кримінальне провадження.

Свідками затримання російського шпигуна стали випадкові перехожі на Красній площі Чернігова, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Альфівці зловили іноземця "на гарячому", коли він отримав документи стосовно новітніх систем наведення боєголовок. Чоловік був у довгому шкіряному плащі, з-під якого виглядали два кинджали.

Згідно з попередніми висновками експертів з питань таємниці, розголошення інформації, яку отримав іноземець, загрожує національним інтересам і безпеці держави.

На сайті СБУ оприлюднили прізвище затриманого — Макаров, він кадровий співробітник Головного розвідувального управління Генштабу Збройних сил Російської Федерації.

У Чернігові затримали росіянина-шпигуна

У Чернігові затримали росіянина-шпигуна

"Про те, що він два роки жив в Україні, вербував громадян, особливо військовослужбовців. Працював під прикриттям ГО "Антикорупційний комітет України", збирав компромат на посадових осіб держави, передавав їх Росії для шантажу", - розповіли у СБУ.

СБУ розпочала кримінальне провадження за статтею шпигунство.

Нагадаємо, що на Херсонщині СБУ затримала російських шпигунів, які вивчали розташування військ. Керував затриманими офіцер військової розвідки.

Кореспондент ТСН Алла Скорик

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація