Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Затриманий у Польщі Ігор Мазур повернувся до України

Чоловіка затримували через російський розшук у базі Інтерполу.

Увечері 13 листопада до України повернувся Ігор Мазур, якого затримували в Польщі. Він - ветеран війни на Донбасі, співробітник секретаріату уповноваженого Верховної Ради з прав людини, заступник голови УНА-УНСО.

"Завдяки чіткий і професійній роботі органів української влади - Офіса президента, дипломатів, народних депутатів, МВС, Національній поліції - Ігор Мазур (Тополя) повернувся до України. Це стало можливим зокрема і тому, що ще ввечері в день затримання Українське бюро Інтерполу за дорученням міністра МВС Арсена Авакова надіслало пакет документів, які прямо свідчили про зловживання РФ своїм правом звернення до цієї міжнародної організації. Окрему подяку хочу висловити послу України в Польщі - Андрію Дещиці", - написав у Facebook заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Завдяки чіткий і професійній роботі органів української влади - Офіса Президента, дипломатів, народних депутатів, МВС,...

Опубліковано Антоном Геращенком Середа, 13 листопада 2019 р.

Що ж до самого затримання і звинувачень - Ігор Мазур, його побратими і дипломати називають їх абсурдними, кажуть, це політична помста Росії. Мазура звинувачують в участі у боях у Грозному під час Першої чеченської війни. За такі ж звинувачення у Росії раніше затримали, катували і засудили Миколу Карпюка та Станіслава Клиха, які ніколи не були в Чечні. Мазур каже: справді у той час у Чечні був, але як журналіст - висвітлював звірства режиму.

Мазура спочатку відпустили на поруки керівника дипломатичної місії. І така практика існує. Мазур міг пересуватися Люблінським воєводством лише у супроводі консула. Також він мав приходити за викликом слідчих у прокуратуру.

Відео В українському бюро Інтерполу прокоментували ситуацію довкола затриманого у Польщі Ігоря Мазура

У міжнародний розшук Мазура оголосили росіяни, бо закидають йому участь у боях у Грозному під час Першої чеченської війни. За такими самими звинуваченнями свого часу затримали й засудили в Росії Миколу Карпюка та Станіслава Клиха, які ніколи не були в столиці Чечні.  

В українському бюро Інтерполу прокоментували ситуацію довкола затриманого у Польщі Ігоря Мазура

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції