"Зелене бидло": екснардеп Барна влаштував бійку зі "слугою народу" Соломчуком

"Зелене бидло": екснардеп Барна влаштував бійку зі "слугою народу" Соломчуком

Фото Івана Гребенюка/ТСН

Інцидент трапився під час ток-шоу. 

Екснардеп Олег Барна влаштував бійку зі "слугою народу "Дмитром Соломчуком в прямому ефірі та обізвав його "зеленим бидлом". 

Інцидент трапився під час ток-шоу "Політика без правил" на каналі "ПравдаТУТ". 

Бійка виникла під час обговорення ринку землі. Спочатку політики обмінювались особистими образами, після чого Олег Барна схопився з місця й суперечка переросла в бійку на кріслі Соломчука. Коли учасників сутички відтягли в різні боки депутат від "Слуги Народу" відмовився продовжувати участь в ефірі та викликав на телеканал співробітників поліції.

Політиків довелося розбороняти ведучим. 

Нагадаємо, що це вже не перший випад ексцентричної поведінки політика.

Facebook/Ирина Суслова

11 грудня 2015 під час виступу у Верховній Раді тодішнього прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка Олег Барна, підійшовши до нього з букетом квітів, запропонував покинути трибуну. Після відмови — намагався винести прем'єра від трибуни. Перешкоджаючи Барні, деякі депутати виштовхали його за межі трибунного майданчика. 

А вже 2 жовтня 2018 року він обматюкав журналіста Ігоря Колтунова, котрий, на думку самого Олега Барни, два місяці поширював щодо депутата і його загиблого старшого брата неправдиву інформацію, маніпулював фактами, переслідував та оббріхував.

Олег Барна почубився із членом команди Зеленського

Олег Барна почубився із членом команди Зеленського

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.