Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський зустрівся з освітянами: про що говорили

У держбюджеті на наступний рік планується збільшити фінансування опорних шкіл та шкіл у сільській місцевості.

У День працівника освіти президент Володимир Зеленський зустрівся з учителями-переможцями конкурсів "Учитель року – 2019" та Global Teacher Prize Ukraine 2019.

Про це повідомляється на сайті глави держави.

"Дуже поважаємо вашу професію. Я думаю, що це одна з найголовніших професій", – сказав Зеленський.

Він додав, що обидві його бабусі були вчительками, а батько викладає у виші.

Перша леді Олена Зеленська відзначила, що шкільна освіта в Україні має постійно вдосконалюватися, щоб відповідати викликам часу.

Відповідаючи на запитання освітян, які навички та якості, здобуті у школі, знадобилися йому на шляху до посади президента, Володимир Зеленський зазначив, що перш за все це комунікабельність, людяність, бажання відстоювати справедливість, уміння розібратись у складній ситуації. Олена Зеленська додала, що велике значення має вміння захищати власну точку зору.

Під час зустрічі вчителі також торкнулися проблем роботи сільських шкіл, зокрема необхідності забезпечення рівних можливостей та умов навчання дітей з міст і учнів, що проживають у селі. Міністр освіти і науки України Ганна Новосад зазначила, що у державному бюджеті на наступний рік планується збільшити фінансування опорних шкіл та шкіл у сільській місцевості.

Президент також наголосив на важливості підключення шкіл, зокрема в селах, до мережі Інтернет. Володимир Зеленський запропонував розробити відповідну програму з метою залучення бюджетних коштів.

Зазначимо, у суботу, 5 жовтня, відбувається нагородження кращого вчителя України, який отримає головний приз "Нобелівської премії для вчителів" — 250 000 гривень, поїздку в Дубай на Global Education and Skills Forum 2020 та один рік безкоштовного навчання від організатора премії ГС "Освіторія". Знайомтеся з топ-10 кращих педагогів-новаторів України у спецпроєкті.

Залиште свій коментар

Вибір редакції