Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна підготувала сотні поліцейських для роботи в ОРДЛО

Також передбачено ресурси для безперебійної діяльності підрозділів там.

На Донеччині для роботи на деокупованих територіях підготовили близько 800 поліцейських.

Про це повідомили під час круглого столу на тему: "Деокупація Донбасу: організаційно-правовий механізм відновлення територіальної цілісності України" у Маріуполі, передає пресслужба відомства.

Так, поліція Донеччини у рамках стратегії деокупації розробляє порядок функціонування поліцейських підрозділів на тимчасово окупованій території, першочергові заходи з гарантування публічної безпеки та захисту прав громадян.

У цьому контексті зазначено, що для роботи на деокупованих територіях вже підготовлено близько 800 поліцейських, передбачено ресурси для безперебійної діяльності підрозділів.

Зазначається, що під час круглого столу було визначено основні засади організаційно-правового механізму відновлення територіальної цілісності України. Вони будуть взяті до уваги під час практичних заходів із врегулювання ситуації на Донбасі.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив про те, що через лінію розмежування на Донбасі може бути відновлене залізничне сполучення.

За місяць-півтора у Станиці Луганській через відбудований міст мають пустити авто. А пізніше можуть з’явитися інші мости та нові перехідні пункти.

Відео Головна умова, за якої можуть бути проведені виборі на Донбасі, - деокупація територій - Зеленський

"Зрада скасовується" Зеленський пояснив, чому не бачить загроз у "формулі Штайнмаєра". Володимир Зеленський записав відео, на якому пояснив, чому не бачить загроз у "формулі Штайнмаєра". І перерахував усі умови, за яких можуть бути проведені виборі на Донбасі. Головна умова - цілковита деокупація територій.  

Головна умова, за якої можуть бути проведені виборі на Донбасі, - деокупація територій - Зеленський

Залиште свій коментар

Вибір редакції