"Атлетіко" вирвав нічию у мадридському дербі з "Реалом"

Атлетіко - Реал - 1:1 / Фото: Reuters

Лусіано Вьєтто зрівняв рахунок у кінцівці поєдинку.

Мадридське дербі не виявило сильнішого. У 7-му турі чемпіонату Іспанії "Атлетіко" приймав "Реал". "Вісенте Кальдерон" став свідком нічиєї - 1:1.

На 9-й хвилині Карім Бензема ударом головою відкрив рахунок.

У середині тайму Серхіо Рамос збив Тьягу Мендеша, за що був покараний 11-метровим. Та Антуан Грізманн не зміг переграти Кейлора Наваса із "точки": голкіпер парирував удар.

Гості дотиснули на 83-й хвилині, коли Лусіано Вьєтто замкнув пас п'яткою від Грізманна.

Кінцівка виявилася яскравішою за весь матч. "Матрацники" були близькі до другого голу. Але Навас виручив від удару Джексона Мартінеса.

Відтак, після 7-ми турів "Реал" йде другим із 15-ма очками. Стільки ж у "Сельти" та "Барселони". "Атлетіко" перебуває на п'ятій сходинці і має на два бали менше.

Нагадаємо, днем раніше "Барселона" сенсаційно поступилася "Севільї" нашого Євгена Коноплянки.