"Десна" завдяки пенальті вирвала перемогу над "Карпатами"

Чернігівський клуб продовжив очолювати нижню "шістку" УПЛ.

Чернігівська "Десна" у 24-му турі української Прем’єр-ліги на домашньому стадіоні перемогла львівські "Карпати" - 2:1.

Команда Олександра Рябоконя розпочала поєдинок у статусі фаворита, адже перебувала на сьомій сходинці в турнірній таблиці - вершині нижньої "шістки" чемпіонату.

Уже на 8-й хвилині чернігівці повели в рахунку. Артем Фаворов звільнився від опіки Андрія Буська і прострілив на Єгора Картушова, який ударом в один дотик відправив м’яч у ближній кут.

Львів’яни відповіли на 19-й хвилині голом-красенем свого лідера - Мар’яна Шведа. 21-річний форвард шотландського "Селтіка", який виступає за "Карпати" на правах оренди, шокував господарів чудовим ударом в нижній кут.

Далі гра відбувалася на зустрічних курсах. У другому таймі чернігівці знайшли свій момент, щоб вирвати жадану перемогу. Ніка Сандохадзе збив Андрія Богданова у штрафному майданчику гостей, а рефері матчу Катерина Монзуль без вагань вказала на 11-метрову позначку. Виконати вирок взявся Денис Фаворов і холоднокровно розвів м’яч і голкіпера у різні кути.

Після перемоги "Десна" набрала 34 пункти та гарантувала собі 7-му позицію за підсумками цього туру. Підопічні Фабрі Гонсалеса з 24 балами залишаться дев’ятими.