Порошенко пообіцяв ліквідувати посади голів ОДА

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Замість керівників облдержадміністрацій, повинні з'явитися префекти.

Президент України Петро Порошенко пообіцяв у випадку перемоги на виборах президента одразу зайнятися ліквідацією посад голів облдержадміністраці та замінити їх префектами з дещо іншими повноваженнями.

Про це він заявив під час виступу на стадіоні.

За словами президента, він збирається ініціювати зміни до Конституції одразу після виборів.

"Одразу після президентських виборів я буду ініціювати внесення змін до Конституції, де посади голів облдержадміністрацій будуть ліквідовані, бо це є продовження реформи децентралізації, - сказав Порошенко. - Замість них будуть префекти з більшими і меншими функціями.Виконавча влада передається громадам, а контрольні функції залишаються в префектах".

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

Залиште свій коментар

Вибір редакції