"Динамо" здолало "Сталь" та продовжило гонитву за "Шахтарем"

Кияни вже третю гру поспіль перемагають.

Київське "Динамо" у рамках 17-го туру чемпіонату України впевнено обіграло кам'янську "Сталь" з рахунком 2:0.

Підопічні Олександра Хацкевича вийшли вперед вже на 13-й хвилині протистояння - Дьємерсі Мбокані відправив м'яч у порожні ворота після передачі у виконанні юного Миколи Шапаренка. Подвоїли свою перевагу гості вже у другій половині матчу - Микола Морозюк на 51-й хвилині головою замкнув передачу з флангу від Віктора Циганкова.

Слід зазначити, що у цій грі "Динамо" мало безліч гольових моментів, проте, якби вони реалізували хоча б половину, рахунок був би значно більше. Єдине, на що спромоглися господарі, так це на удар у поперечину від Андрія Якиміва на 69-й хвилині.

Таким чином, здолавши "Сталь", "Динамо" знову скоротило відставання від донецького "Шахтаря" до 4 балів - наразі, в активі киян 35 очок. "Сталь", у свою чергу, із 12 пунктами залишилася останньою у турнірній таблиці.