"Дніпро-1" зіпсував Максимову дебют на чолі "Ворскли"

Єдиний гол у зустрічі був забитий з пенальті.

У матчі 15-го туру української Прем’єр-ліги "Ворскла" в гостях поступилася "Дніпру-1" з рахунком 0:1.

Поєдинок став дебютним на посаді головного тренера полтавчан для Юрія Максимова.

Долю зустрічі вирішив пенальті, який рефері призначив у ворота полтавського клубу за десять хвилин до кінця поєдинку. Дмитро Коркішко впав на газон після контакту з Альюном та заробив право на пробиття одинадцятиметрового.

Сам постраждалий холоднокровно виконав вирок, перехитривши голкіпера - півзахисник дніпровської команди вдарив по центру, а воротар полтавчан пірнув у кут.

Відео Дніпро-1 – Ворскла - 1:0. Відео голу Коркішка

Чемпіонат України 2019/2020. УПЛ. 15 тур. Дніпро-1 – Ворскла - 1:0. Відео голу Коркішка на 80 хвилині матчу.

Дніпро-1 – Ворскла - 1:0. Відео голу Коркішка

Таким чином, "Дніпро-1" перервав шестиматчеву серію без перемог в українській Прем'єр-лізі.

Підопічні Дмитра Михайленка завдяки перемозі вийшли на сьоме місце, в їхньому активі 15 очок. "Ворскла" залишилася на дні турнірної таблиці з 8 балами.