Долгополов вилетів з престижного турніру в Дубаї

Долгополов визнав, що давно не грав настільки погано / Фото: sapronov-tennis.org

Олександр Долгополов на старті змагань поступився однолітку Хуану-Мартіну Дель-Потро.

Перша ракетка України Олександр Долгополов зачохлив ракетку вже на старті престижного турніру у Дубаї Dubai Duty Free Tennis Championships.

Долгополов поступився десятій ракетці світу Хуану-Мартіну Дель-Потро - 3:6, 6:7 (5:7).

Саша вже в першому ж геймі зробив брейк, але наступний гейм на своїй подачі українець просто провалив, допустивши три подвійні і дозволивши аргентинцеві зрівняти рахунок.

Надалі Дель Потро грав більш стабільно і зробив ще один брейк у шостому геймі, повівши – 4:2. Відігратися Олександр міг у дев'ятому геймі, але не реалізував брейк-пойнт, а потім Дель Потро все ж довів сет до перемоги .

У другому сеті спочатку тенісисти тримали свою подачу. Першим брейк зміг зробити Дель Потро в сьомому геймі.

За рахунку 5:4 на свою користь аргентинець вийшов подавати на матч, але Долгополов нав'язав боротьбу і зрівняв рахунок в партії. В результаті все вирішувалося на тай-брейку, на якому удача виявилася на боці Хуана Мартіна.

Після поразки Долгополов вибачився перед своїми вболівальниками на сторінці у Twitter.

"Я давно не грав настільки погано. Прошу вибачення у вболівальників. Обіцяю знову показувати свій найкращий теніс найближчим часом", - запевнив Долгополов.