Легендарний німецький воротар отримає посаду в "Баварії"

Легендарний німецький воротар отримає посаду в "Баварії"

Фото: Associated Press

Він розпочне свою роботу в 2022 році.

Колишній воротар "Баварії" Олівер Кан стане виконавчим директором мюнхенського клубу.

Члени керівництва "Баварії" одноголосно проголосували за призначення 50-річного німця. Кан підписав контракт терміном на 5 років, який набере чинності від 1 січня 2022 року.

Наразі легендарний голкіпер мюнхенців є членом правління команди, а після закінчення контракту Карла-Хайнца Румменігге замінить його на посаді виконавчого директора.

"Переконані, що ми знайшли ідеального кандидата на посаду виконавчого директора "Баварії". Олівер був важливим гравцем в історії нашого клубу. Він був капітаном "Баварії" і збірної Німеччини протягом багатьох років, він виграв майже всі титули, які тільки можна виграти", - заявив президент мюнхенського клубу Улі Хенесс.

"Для мене буде великою честю обійняти цю посаду. Я дякую керівництву клубу на чолі з Улі Хенессом за довіру. Ми тісно пов’язані з клубом, він дуже сильно вплинув на моє життя. Спортивний і економічний успіх, вірність уболівальникам, відповідальність перед історією і цінностями клубу - це те, чого дотримується наш клуб. В майбутньому я хотів би розвивати ці цінності разом зі співробітниками клубу", - сказав Кан.

Нагадаємо, Олівер в минулому грав за "Баварію" від 1994 до 2008 року, взявши участь в 429 матчах.

Також голкіпер виступав за збірну Німеччини від 1995 до 2006 року. У 2002 році Кан був визнаний найкращим гравцем Чемпіонату світу, який відбувався в Кореї та Японії.

Повʼязані теми:

Наступна публікація