Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мережі  з'явився офіційний буктрейлер нового роману Макса Кідрука "Доки світло не згасне назавжди"

У вересні стартує тур містами України презентації нового роману. 

На Youtube-каналі відомого українського письменника Макса Кідрука з'явився офіційний буктрейлер до нового роману "Доки світло не згасне назавжди". Про це повідомляє  видавництво "Клуб Сімейного Дозвілля" з посиланням на офіційну сторінку письменника у Facebook. 

"Доки світло не згасне назавжди" [офіційний трейлер]

Буктрейлер до роману #ДокиСвітло Макса Кідрука. Коли породжені у сновидіннях зміни раптом стають реальністю - це тривожно й водночас захопливо. А ще - це спокуса виправити помилки. Всі разом. Замість навчитися жити з ними - не відпускати, не шукати ефемерного полегшення, а просто жити далі, - одним махом відновити усталене розуміння життя. Проте не слід захоплюватися. Ніякі жертви не варті спроб змінити минуле, адже темрява завжди знайде спосіб примусити за них розплачуватися. Замовляйте книгу з автографом і шукайте своє місто в розкладі туру #ДокиСвітлоТур на сайті www.maxkidruk.com.

Опубликовано Max Kidruk Вторник, 27 августа 2019 г.

 

Детальну інформацію туру можна подивитись на офіційному сайті письменника. 

"Коли породжені у сновидіннях зміни раптом стають реальністю - це тривожно й водночас захопливо. А ще - це спокуса виправити помилки. Всі разом. Замість навчитися жити з ними - не відпускати, не шукати ефемерного полегшення, а просто жити далі, - одним махом відновити усталене розуміння життя. Проте не слід захоплюватися. Ніякі жертви не варті спроб змінити минуле, адже темрява завжди знайде спосіб примусити за них розплачуватися", - йдеться у повідомленні.

Макса Кідрук новий роман "Доки світло не згасне назавжди" 2019 КСД
facebook.com/max.kidruk/

Макс Кідрук — сучасний український письменник та мандрівник. Автор книжок "Не озирайся і мовчи", "Жорстоке небо", "Твердиня", збірки оповідань "Заради майбутнього" та фантастичної дилогії "Бот". Два з трьох його останніх романів — "Зазирни у мої сни" і "Де немає Бога" — входили до короткого списку премії "Книга року ВВС". Твори перекладено польською, російською, німецькою та чеською мовами.

Нагадаємо, 10 вересня відбудеться презентація нового роману у Києві. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції