Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лідер "Шахтаря" Срна вживав допінг несвідомо: я не винен

Це підтвердили в Національному антидопінговому центрі.

Захисник "Шахтаря" Даріо Срна вживав заборонений препарат, не усвідомлюючи цього.

Про це розповів заступник директора Національного антидопінгового центру України (НАДЦУ) Ярослав Кручек.

"У допінг-пробі Срни були виявлені збільшені показники ендокринальних компонентів. Це комплексна підтримка організму, який зазнає великих навантажень. Цікаво, що не було збільшено тестостерон, але щось було не так. Підвищення спортивних результатів в командних видах спорту не дуже ефективне, тому що грає команда.

Не думаю, що тут повинні бути претензії до лікарів клубу. Наскільки мені відомо, Срна консультувався з іншими лікарями. Хоча, звичайно, не можна сказати, що футболіст зовсім не винен. За балансом доказів було встановлено, що його вина все ж є, і до нього були застосовані відповідні санкції", - сказав Кручек в ефірі програми "Великий футбол".

Сам футболіст також прокоментував ситуацію.

"Коли у мене трапилася ця ситуація з допінгом - я думав, що це найбільша проблема в світі. Я не винен, а це сталося", - заявив Срна в ефірі "Профутбол".

За рішенням українського антидопінгового центру Срна дискваліфікований за допінг на 17 місяців. У позазмагальний період у нього були виявлені нетипові показники компонентів ендогенного стероїдного профілю.

Початок відліку покарання рахуватиметься з дати взяття проби - 22 березня 2017 року. Таким чином, футболіст зможе вийти на поле не раніше 22 серпня 2018 року.

Нагадаємо, що у середині вересня 2017 року з’явилася інформація стосовно позитивної допінг-проби Срни . Пізніше вже сам хорват повідомив про те, що він впіймався на допінгу та у зв'язку з цим вимушений буде на певний час призупинити свою кар'єру, аби не підставляти себе та клуб.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції