Луческу: після 4:1 нічого коментувати

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Луческу: після 4:1 нічого коментувати

Луческу задоволений грою проти киян / shakhtar.com

Мірча Луческу проаналізував першу розгромну перемогу над київським "Динамо".

Головний тренер донецького "Шахтаря" Мірча Луческу поділився враженнями про першу у своїй тренерській кар'єрі розгромну перемогу над київським "Динамо".

- Думаю, що після такої гри нічого коментувати - результат говорить сам за себе. Вважаю, що ми були кращі у всіх компонентах проти хорошої команди, яка зробила все можливе, щоб перешкодити нам і пройти далі. Ми були набагато уважнішими і більш сконцентрованими, а наша організація гри була кращою. Плюс наша індивідуальна майстерність і техніка кожного гравця окремо були вищими, ніж у суперника.

У нас було дуже багато варіантів комбінацій і автоматизмів у атаці. Це позначилося в кінцевому підсумку. Спробували не входити з суперниками в контакт, єдиноборства, бо в цьому компоненті вони сильні. Намагалися уникати їх за рахунок хорошого і швидкого контролю м'яча. Думаю, ми сповна заслужили перемогу.

І хочу сказати, що це перемога над дуже солідною командою, якою є київське "Динамо". Тому хочу привітати всіх своїх гравців з тим, як вони сьогодні інтерпретували на футбольному полі те, що було сказано. Боявся, що після гри з "Нордшелландом" може бути певна відсутність концентрації уваги. Саме над цим аспектом протягом трьох днів і працювали.

Можна сказати, що ростемо від гри до гри, стаємо все більш досвідченими, набагато сильнішими в професійному відношенні, ніж були раніше. До цього і прагнули, щоб ніхто не сумнівався в наших перемогах. Думаю, що саме це сьогодні можна сказати.

- Містере, напевно гра з "Дніпром" буде важчою. Не боїтеся, що після настільки впевненої перемоги багато гравців психологічно розслабляться?
- Упевнений, що майбутня гра буде дуже складною. Сьогодні головним об'єктом була перемога, щоб продовжувати наш шлях до завоювання Кубка. А в п'ятницю будемо намагатися збільшити свої шанси в чемпіонаті проти команди, яка має гарний командний дух після перемог у цьому чемпіонаті і вдалого старту в Лізі Європи. Коли йде низка поразок, бувають такі моменти, що в команді не все в порядку. Думаю, в цьому компоненті гравці "Динамо" були не на найвищому рівні.

У "Дніпра", який останнім часом домагається перемог, навпаки, хороший моральний дух. Ми ж хочемо продовжувати з таким настроєм для наших уболівальників. Нам ці перемоги потрібні для більшого ентузіазму, щоб потім це передалося на Лігу чемпіонів.

Наступна публікація