Лунін допоміг своїй команді здобути нічию в матчі Сегунди

Єдиний гол українець пропустив з пенальті.

Український воротар Андрій Лунін, який виступає на правах оренди за "Реал Ов’єдо", знову вийшов у стартовому складі на поєдинок Сегунди.

20-річний голкіпер відіграв увесь матч 27-го туру внутрішньої першості проти "Райо Вальєкано". Матч закінчився внічию 1:1.

Українець пропустив на 75-й хвилині з пенальті, проте неодноразово рятував свою команду. Вже на 15-й хвилині голкіпер здійснив суперсейв, перевівши м’яч на кутовий після потужного удару Маріо Суареса з меж штрафного. Ще через дві хвилини Лунін намертво взяв м’яч після удару головою того ж Суареса практично з лінії воротарського майданчика.

Для Андрія це п’ятий поспіль матч за "Ов’єдо" після переходу в оренду.

• Команда українця з 29 очками йде на 17-й позиції Сегунди. У наступному турі "Ов’єдо" 15 лютого вдома зіграє з "Алькорконом".

Раніше повідомлялося, що фанати визнали Луніна найкращим гравцем місяця у складі своєї команди.