"Манчестер Юнайтед" програв "тиграм", але вийшов у фінал Кубка ліги

Кубок англійської ліги. 1/2 фіналу. Матч-відповідь. Халл Сіті - Манчестер Юнайтед - 2:1 / Фото: Reuters

"Дияволи" пройшли за сумою двох матчів.

"Манчестер Юнайтед" зіграє у фіналі Кубка англійської ліги, хоча й програв у півфінальному матчі-відповіді "Халл Сіті".

Гра відбулася на стадіоні "Кінгстон Комунікейшн" і завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів.

На 35-й хвилині Том Хаддлстоун вивів тигрів уперед, реалізувавши пенальті.

У другому таймі Поль Погба зрівняв рахунок (66'), а на 85-й хвилині Байє Умар Ніасс забив другий гол "Халла", який став переможним.

Та завдяки домашній перемозі 2:0 МЮ з загальним рахунком 3:2 пройшов далі.

У фіналі 26 лютого "МанЮнайтед" зустрінеться з "Саутгемптоном", який раніше вибив "Ліверпуль".