"Маріуполь" у результативному матчі вийшов до півфіналу Кубка України

facebook.com/mariupolfc

Підопічні Олександра Бабича впоралися з командою Другої ліги.

"Маріуполь" у поєдинку 1/4 фіналу Кубка України обіграв друголіговий "Альянс" (4:2) і став півфіналістом турніру.

Господарі поля несподівано повели в рахунку на 25-й хвилині - Загинайлов забив за "Альянс". Упродовж шести хвилин підопічні Олександра Бабича відновили паритет і вийшли вперед - на 30-й хвилині Кулаков зрівняв рахунок, а на 36-й хвилині Яворський вивів приазовців вперед. Тим не менш, на перерву команди пішли за рівного рахунку, на 45+2 відзначився Ярошенко.

Другий тайм залишився за командою УПЛ. На 47-й хвилині головою забив Полегенько, а на 66-й Суравський зміцнив перевагу "Маріуполя" - 4:2.

Раніше першим півфіналістом Кубка України став першоліговий "Минай". Команда Василя Кобіна в серії пенальті здолала "Інгулець".

Інші півфіналісти Кубка України стануть відомі після матчів "Динамо" - "Олександрія" та "Десна" - "Ворскла".

• Матчі 1/2 фіналу відбудуться 15 квітня.
  • Фінал прийме Тернопіль 13 травня на "Міському стадіоні".