"Олександрія" звела до нічиєї матч проти "Гента" в Лізі Європи

Є перше очко в цьому турнірі.

"Олександрія" в рамках 2-го туру групової стадії Ліги Європи зіграла у Львові внічию з бельгійським "Гентом" із рахунком 1:1.

Підопічні Володимира Шарана першими пропустили в цій зустрічі, сталося це вже на восьмій хвилині - Лоран Депуатр протягнув м'яч декілька метрів та завдав точного удару низом у ближній кут. Зазначимо, що в епізоді з цим голом позиційної помилки припустився голкіпер господарів Юрій Паньків.

"Олександрія" мала чудові нагоди для взяття воріт ще в першому таймі, але реалізація підводила команду Шарана. "Гент" також мав шанс забити, але після удару від Нгаді-Нгаджи ігрове знаряддя влучило в стійку.

Зазначимо, що в стартовому складі гостей вийшли одразу двоє українців - Роман Яремчук та Ігор Пластун. Що стосується Романа Безуса, то його не було навіть у заявці. Якщо Пластун провів на полі всі 90 хвилин, то Яремчука змінили під кінець протистояння. За весь матч він декілька разів потурбував Паньківа, але на щастя відзначитися в сітці воріт своєї колишньої команди йому так і не вдалося.

Свій єдиний м'яч у цій зустрічі "Олександрія" провела на 61 хвилині - Артем Сітало першим опинився на добиванні після сейву від голкіпера, який відбив удар Максима Третьякова. Завершальні хвилини гри активніше провели гравці "Гента", але фінальний свисток головного арбітра зафіксував нічийний результат.

• Це очко стало першим для "Олександрії" в Лізі Європи. З цим балом команда Шарана наразі замикає квартет. Що стосується "Гента", то вони набрали чотири пункти та продовжили очолювати групу I.
  • У паралельному матчі цієї групи французький "Сент-Ет'єн" розписав удома нічию з німецьким "Вольфсбургом" із рахунком 1:1.
  • 3-й туру в Лізі Європи буде зіграний 24 жовтня.