"Шахтар" без шансів поступився "Манчестер Сіті" в Лізі чемпіонів

Донеччани опустилися на останню сходинку.

Донецький "Шахтар" у рамках 3 туру групової стадії Ліги чемпіонів зазнав у Харкові розгромної поразки від англійського "Манчестер Сіті" з рахунком 0:3.

За гостей відзначилися Давід Сілва (30), Еймерік Ляпорт (35) та Бернарду Сілва (71).

Перший гол "городяни" провели завдяки індивідуальній майстерності Сілви, який з лету відправив ігровий знаряд повз Андрія Пятова. Подвоїли свою перевагу підопічні Хосепа Гвардіоли за п'ять хвилин, коли захисник Еймерік Ляпорт головою спокійно замкнув навіс з кутового від партнера по команді.

Шахтар - Манчестер Сіті
Reuters

Добив донеччан Бернарду Сілва, який на 71 хвилині з лінії штрафної відправив м'яч точно у кут воріт чинного чемпіона України. Цікаво. що лише на 69 хвилині португалець лише з'явився у грі.

Reuters

Зазначимо, що "Шахтар" абсолютно нічого не створив у атаці. "Гірники" вимушені були обходитися у цьому протистоянні без своїх лідерів Тайсона та Марлоса, які пропустили зустріч через травми. Що стосується гостей, то їхня перевагу могла бути й більшою, проте Пятова цілих три рази рятував каркас воріт.

Reuters

Цікаво, що попри присутність українця Олександра Зінченка на прес-конференції, Гвардіола не знайшов місця для Сашка навіть у заявці.

Після трьох турів в активі "Манчестер Сіті" шість балів та перша сходинка в турнірній таблиці. Що стосується "Шахтаря", то вони залишилися з двома очками на четвертій позиції. У паралельній грі цієї групи німецький "Хоффенхайм" та французький "Ліон" розписали фантастичну нічию з рахунком 3:3. "Ткачі" тепер мають п'ять пунктів, а німці, тим часом, мають стільки ж балів, як й "Шахтар".