"Шахтар" переміг німців у першому матчі в 2014 році

Тейшейра забив перший гол "гірників" у 2014 році / shakhtar.com

Перший гол "Шахтаря" у новому році забив бразильський хавбек Алекс Тейшейра.

Донецький "Шахтар" почав 2014 рік з перемоги. В Абу-Дабі "гірники" обіграли 15-ту команду Бундесліги - франкфуртський "Айнтрахт" - з рахунком 1:0.

Перший гол "Шахтаря" у новому році забив бразильський хавбек Алекс Тейшейра. Бразилець пройшов з півполя, обігравши трьох захисників і красивим ударом відправив м'яч у сітку.

У другому таймі "Шахтар" змарнував кілька моментів, вдовольнившись мінімальною перемогою.

Німці у першій половині гри кілька разів загрожували воротам "гірників", а у другому таймі рідко доходили до володінь П'ятова.

Наступний спаринг "Шахтар" проведе 18 січня проти данського "Брондбю".

Товариський матч

ШАХТАР Донецьк, Україна – АЙНТРАХТ Франкфурт-на-Майні, Німеччина – 1:0

Шахтар (1-й тайм): П'ятов, Срна, Кривцов, Ракицький, Соболь, Хюбшман, Веллінгтон, Фред, Алекс Тейшейра, Дентіньо, Феррейра

(2-й тайм): Каніболоцький, Кобін, Воловик, Кучер, Ісмаїлі, Степаненко, Ілсиньо, Дуглас Коста, Едуардо, Тайсон, Луїс Адріано

1:0 Алекс Тейшейра, 42'