"Шахтар" познущався зі "Львова" та збільшив відрив від "Динамо"

shakhtar.com/ua/

Команда Паулу Фонсеки майже гарантувала собі "золото" чемпіонату.

Донецький "Шахтар" у домашньому матчі 27-го туру української Прем’єр ліги крупно переміг "Львів" (5:0) та збільшив відрив від "Динамо" в турнірній таблиці.

Знаючи результат сьогоднішнього поєдинку між "Динамо" та "Олександрією" (1:1), "гірники" були рішуче налаштовані перемогти та зміцнити своє лідерство в УПЛ. Забитих голів не довелося довго чекати.

На 17-й хвилині Велінгтон Нем пробив з чужого штрафного майданчика, м'яч влучив у бразильського півзахисника львів’ян Альваро та опинився у сітці воріт Олександра Бандури.

До перерви гостям вдавалося стримувати наступні навали "гірників", а от у другій половині зустрічі "Львів" посипався.

Спочатку Велінгтон Нем (52’) вийшов сам-на-сам з Бандурою та красиво перекинув голкіпера. Через 4 хвилини після передачі Тайсона відзначився Сергій Болбат, а на 63-й хвилині четвертий м’яч у поєдинку забив Віктор Коваленко.

Крапку у знущаннях з команди Богдана Блавацького поставив Алан Патрік (78’), пробивши в один дотик після прострілу Тайсона з флангу.

Команда Паулу Фонсеки набрала чергові 3 очки та збільшила відрив від "Динамо" до 9 пунктів. За 5 турів до кінця чемпіонату в "Шахтаря" 70 балів, у киян - 61.

"Львів" замикає першу "шістку" Прем’єр-ліги, маючи 30 очок у своєму доробку. Львів’яни програли усі 5 поєдинків другої частини чемпіонату проти команд топ-6.